Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Jak zawsze super pyszna pizza ❤️
Ładnie widzę
Mega okok
Doskonałe jedzenie i bardzo szybko podane!
Nie otrzymałem zamowionego napoju.
.
Bardzo pyszne i jestem zadowolona
Niemalże cała zawartość z bułki była obok, zamiast w środku. W bułkach dziury, mało sosu, frytki ociekające tłuszczem.
Kebab malutki , przyszedł bardzo szybko lecz był zimny.
Goraco Polecam!!!
Rewelacyjna obsługa!
🤗
Szybko i pysznie :)
Zamówienie zrealizowane szybko, sprawnie i, co najważniejsze, smacznie. Bardzo dobry kontakt. Polecam.
Polecam,przepyszne
Nie mam żadnych uwag
Wszytko smaczne polecam
Jak zawsze mistrzostwo💪
Bardzo smaczne
Super! Dostawa na czas
super
Polecam👍
Fajne smaczne łatwe w zamoczeniu przez appke
Jedzenie super
Jedzonko bardzo dobre i miła obsługa
Polecam
Pizza mega smaczna! Polecam;)
Jedzenie dotarło szybko, ale zimne.
Polecam
Super
👍super
X
Przepysznie jak zawsze
Wspqniała ekipa wszystko swieze i smaczne polecam
:)
.
Smaczne jedzenie 😊
Pizza spalona a kebab rozwalony Bułka była pęknięta z obu stron
Jak zwykle wszystko SUPER.
Kebab w rolki rozpadał się źle zwinięty , e dodatku zwijany razem z folią aluminiową do środka ...
Goraco Polecam!
Szybko i smacznie
Bardzo dobre jedzenie
Ok
🙂
Super polecam
Bardzo pyszne jedzonko, szybko, zawsze na czas oraz super obsługa, polecam ; ))
Bardzo dobre i swierze surówki, polecam ☺️
Brak
Najlepsza
Nie zbyt smacznie.
👍
Zawsze smaczne.
Za szybko podana
Za smaczna
Szybko i smacznie 😊
Polecam!
Polecam, smacznie . Dostawa bardzo szybka
Najlepsza pizza ,👍
Dlugi czas realizacji, nie doprawione odpowiednio. . .
Polecam!!!