Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Jak zawsze super pyszna pizza ❤️

Agnieszka

Ładnie widzę

Paweł

Mega okok

Noah

Doskonałe jedzenie i bardzo szybko podane!

Esneider

Nie otrzymałem zamowionego napoju.

Noah

.

Mikołaj

Bardzo pyszne i jestem zadowolona

Natalia

Niemalże cała zawartość z bułki była obok, zamiast w środku. W bułkach dziury, mało sosu, frytki ociekające tłuszczem.

Kacper

Kebab malutki , przyszedł bardzo szybko lecz był zimny.

Krzysztof

Goraco Polecam!!!

Piotr

Rewelacyjna obsługa!

SEBASTIAN

🤗

Iwona

Szybko i pysznie :)

Anna

Zamówienie zrealizowane szybko, sprawnie i, co najważniejsze, smacznie. Bardzo dobry kontakt. Polecam.

Dominika

Polecam,przepyszne

Wiktoria

Nie mam żadnych uwag

Sylwia

Wszytko smaczne polecam

Krystyna

Jak zawsze mistrzostwo💪

Zygmunt

Bardzo smaczne

Wiktoria

Super! Dostawa na czas

Wiktoria

super

Agata

Polecam👍

Piotr

Fajne smaczne łatwe w zamoczeniu przez appke

Wiktor

Jedzenie super

Zygmunt

Jedzonko bardzo dobre i miła obsługa

KATARZYNA

Polecam

KATARZYNA

Pizza mega smaczna! Polecam;)

Aleksandra

Jedzenie dotarło szybko, ale zimne.

Dorota

Polecam

Iwona

Super

Dorota

👍super

Malgorzata

X

Justyna

Przepysznie jak zawsze

Agata

Wspqniała ekipa wszystko swieze i smaczne polecam

Karolina

:)

Żaneta

.

Katarzyna

Smaczne jedzenie 😊

Agata

Pizza spalona a kebab rozwalony Bułka była pęknięta z obu stron

Mateusz

Jak zwykle wszystko SUPER.

Tomasz

Kebab w rolki rozpadał się źle zwinięty , e dodatku zwijany razem z folią aluminiową do środka ...

Michał

Goraco Polecam!

Piotr

Szybko i smacznie

Aneta

Bardzo dobre jedzenie

Wiktoria

Ok

Anna

🙂

KATARZYNA

Super polecam

Katarzyna

Bardzo pyszne jedzonko, szybko, zawsze na czas oraz super obsługa, polecam ; ))

Natalia

Bardzo dobre i swierze surówki, polecam ☺️

Barbara

Brak

Bartosz

Najlepsza

Piotr

Nie zbyt smacznie.

Justyna

👍

Katarzyna

Zawsze smaczne.

Paweł

Za szybko podana
Za smaczna

Piotr

Szybko i smacznie 😊

Iwona

Polecam!

Piotr

Polecam, smacznie . Dostawa bardzo szybka

KATARZYNA

Najlepsza pizza ,👍

Angelika

Dlugi czas realizacji, nie doprawione odpowiednio. . .

Damian

Polecam!!!